« Tagasi

Head kultuurisõbrad!

Rakvere Teater on naasmas puhkuselt. Teades meid, ei malda me kaua aega Rakveres passida ja bussile on vaja hääled sisse panna. Ühena esimestest sihtpunktidest on Mooste ja Põlva. Esimene lavastus, mille toome teieni on  tähistanud juba oma 100. sünnipäeva- seega publiku heakskiit on meil olemas.  4. septembril rullub teie silme ees lahti kuritegelik komöödia "8 armastavat naist".

On Mees, kelle ümber on kaheksa naist

Nad ei ole lihtsalt naised, vaid maahäärberisse lõksu jäänud kaheksa eripalgelist ja armastavat naist, keda kehastavad Ines Aru, Anne Veesaar, Ülle Lichtfeldt,Marin Mägi-Efert, Maarika Mesipuu-Veebel, Liisa Aibel, Helgi Annast ja Eili Neuhaus.

Kõigil neil on omad soovid ja tahtmised. Kes tahab armastust, kes raha, kes tähelepanu.  Kuid Meest on vaid üks. Mis sellest mehest saab?

4. septembril kell 19 Mooste Folgikojas, piletid  15 € /13 €

 

Teine lavastus, mis jõuab Lõuna-Eestisse kannab nime "Küllus".

See räägib  loo kahest noorest naisest Bessist (Ülle Lichtfeldt) ja Maconist (Anneli Rahkema), kes kohtuvad juhuslikult postimaja ees. Mõlemal on reisikotid kaasas ja plaan ühine: ajalehekuulutuse kaudu leitud peigmeestega abielluda. Esmapilgul teineteisele kõiges sarnanevatest neidudest saavad abielunaised, naabrid, saatusekaaslased. Nad unistavad ideaalsest paigast, kus saada õnnelikuks, kuid kumbki teeb seda omal moel.

Me liigume kaasa nelja inimese eludega 25 aasta jooksul. Siia aega mahub nii armastust kui vihkamist, nii andeks andmist kui leppimist.

 

20. septembril kell 19 Põlva Kultuurikeskuses, piletid 15 €/ 13 €

 

 

Lisainfo lavastuste kohta: http://www.rakvereteater.ee/teater/lavastused/

 

Piletite broneerimine ja info  Rakvere Teatri kassast telefonil 329 5444 või kassa@rakvereteater.ee. Lisaks saab pileteid osta nüüd laua tagant lahkumata- broneeri pilet internetis   www.piletimaailm.com       ja lae alla oma nutiseadmesse!

Kaduviku nimel

Rakvere Teater